Przy zakupie powyżej          2000 zł - udzielamy rabatu 1%          5000 zł - udzielamy rabatu 2%

Art. Plażowe

Art. Plażowe

Art. Plażowe Jest 91 produktów.

na stronę
 • " MOJA PIERWSZA CIĘŻARÓWKA " to seria samochodów od firmy POLESIE WADER tak bardzo uwielbianych przez najmłodsze dzieci. W jej skład wchodzą podstawowe modele dużych pojazdów budowlanych, które tak fascynująmałych chłopców.SAMOCHÓD - Z CYSTERNĄ to pojazd wyposażony w beczkę, którą można unieść i obniżyć przy pomocy specjalnej rączki umieszczonej z boku...

  18,90 zł
  Produkt dostępny
 • Betoniarka posiada obrotową gruszkę, która jest wprawiana w ruch za pomocą korby. Koło służy do ustawiania pozycji nachylenia gruchy: góra/dół.Dodatkowo betoniarka posiada wygodne kółka do przemieszczania jej po „placu budowy”. Betoniarka została wykonana z niezwykle trwałego plastiku , spełniającego wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa i jakości....

  193,90 zł
  Produkt dostępny
 • 49,90 zł Produkt nie dostępny

  Malutka łopatka do tworzenia budowli z piasku. Malutka aległęboka, dzięki czemu wykopie na raz sporo piasku.Wykonana z ładnego błyszczącego plastiku o żywych kolorachjednocześnie jest elestaczyna i trwała. Pakowane są w display po 20 sztuk (po 5 z koloru).Cena dotyczy całego opakowania - 20 sztuk.

  49,90 zł
  Produkt nie dostępny
 • MAMMOET to holenderska frma specjalizująca się transportach ponadgabarytowych, przebudowach sprzętów do takiego transportu, oraz budowie dźwigów. Teraz Państwa dziecko może bawić się modelem takiego pojazdu. Polecamy model dźwigu na bazie ciężarówki Volvo FH12.Ciężarówka VOLVO z funkcyjnym, wysuwanym dźwigiem. Wszystkie funkcje realizowane są pokrętłami -...

  74,90 zł
  Produkt dostępny
 • Dzięki takiej formce można tworzyć gigantyczne fortece, a jeśli dodatkowo skompeltuje się pozostałe rodzaje foremekzamków, zbudowana forteca z piasku będzie naprawdęimponująca i różnorodna. Plastik z którego foremka zostaławykonana jest wysokiej jakości o pieknych, wyrazistych kolorach. Ten model jest narożny z jedną wieżą. Jegowysokość to 17cm.

  9,90 zł
  Produkt dostępny
 • Dzięki takiej formce można tworzyć gigantyczne fortece, a jeśli dodatkowo skompeltuje się pozostałe rodzaje foremekzamków, zbudowana forteca z piasku będzie naprawdęimponująca i różnorodna. Plastik z którego foremka zostaławykonana jest wysokiej jakości o pieknych, wyrazistych kolorach. Ten model jest prosty. Może tworzyć ściany zamku.Jego wysokość to 12cm.

  7,90 zł
  Produkt dostępny
 • Dzięki takiej formce można tworzyć gigantyczne fortece, a jeśli dodatkowo skompeltuje się pozostałe rodzaje foremekzamków, zbudowana forteca z piasku będzie naprawdęimponująca i różnorodna. Plastik z którego foremka zostaławykonana jest wysokiej jakości o pieknych, wyrazistych kolorach. Ten model jest prosty z symetrycznym wysunięciem. Jego wysokość to 9cm.

  7,90 zł
  Produkt dostępny
 • Zestaw składa się z czterech sztuk foremek o różnychkształtach. Kształty są różne w zależności od zestawu.

  3,90 zł
  Produkt dostępny
 • Zestaw składa się z czterech sztuk foremek o kształcie dłoni i stóp. Foremki są w cztrech różnych kolorach.

  6,90 zł
  Produkt dostępny
 • Zestaw składa się z trzech sztuk foremek każdej o innym kształcie: krab, konik morski oraz muszelka. W zestaiwe każda foremka ma inny kolor. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: uniwersalna(ciemny niebieski, żółty i czerwony), zielona (jasny zielony, ciemny zielony i żółty) lub pastelowa (biały, delikatny róż oraz delikatny niebieski).

  5,90 zł
  Produkt dostępny
 • 6,90 zł Produkt nie dostępny

  Zestaw składa się z trzech sztuk foremek każdej o kształcie innego pojazdy: lokomoywa, wywrotka oraz samolot. Dodatkowo dołączony jest stateczek pływający po wodzie. W zestawie każda foremka ma inny kolor. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne, obie uniwersalne.

  6,90 zł
  Produkt nie dostępny
 • Idealna zabawka do zabawy nad morzem, jeziorem, rzeką czy w piaskownicy. Grabie mają długość 78 cm i szerokośćok.27 cm. Posiadają drewniany trzonek. Grabie wykonane z wytrzymałego plastiku.Grabie sprawdzą się również do ogrodu na jesienne dni lub wiosenne porządki.Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

  9,90 zł
  Produkt dostępny
 • 9,90 zł Produkt nie dostępny

  Idealna zabawka do zabawy nad morzem, jeziorem, rzeką czy w piaskownicy. Grabie mają długość 67 cm i szerokośćok.21,5 cm. Posiadają drewniany trzonek. Grabie wykonane z wytrzymałego plastiku.Grabie sprawdzą się również do ogrodu na jesienne dni lub wiosenne porządki.Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

  9,90 zł
  Produkt nie dostępny
 • Zabawki związane z wojskiem nie zawsze muszą kojarzyć się z odgrywaniem scen batalistycznych. Żołnierze zawsze fascynowali, budzili respekt, szacunek i zaufanie. Dzieci chętnie widziały w nich swoich bohaterów. Ulubione postacie muszą mieć zapewniony odpowiedni transport. Dla maluchów interesujących się militariami firma POLESIE ma w swojej ofercie serię...

  15,90 zł
  Produkt dostępny
 • Helikopter wraz z uśmiechniętym pilotem, to nie lada gratka, dla małego kolekcjonera pojazdów powietrznych! Ruchome śmigło górne i boczne, koła oraz wyjmowana figurka to najważniejsze cechy helikoptera. Jednak to nie wszystko - jest to helikopter wojskowy! Dzięki regularnym patrolom nad terenem bitwy, udało się uniknąć już nie jednego nieszczęścia....

  15,90 zł
  Produkt dostępny
 • Składa się z ośmiu elementów: wiaderka (17 x 21 cm), sitka (21 cm), łopatki (25 cm), grabek (22 cm), dwóch foremek (16 cm), konewki (16 x 19 cm) oraz młynka (26 x 15).Zestaw jest bardzo duży, plastik z którego jest wykonany mawyraziste oraz intensywne kolory. Kolorystyka określana jest za pomocą koloru wiaderka, gdyż pozostałe elementy są w różnych...

  24,90 zł
  Produkt dostępny
 • Zestaw składa się z 8-elementów.W skład zestawu wchodzi wiaderko o kształcie koniczynki,sitko również o takim kształcie, grabki, łopatka oraz cztery formeki w kształcie zwierząt..

  8,90 zł
  Produkt dostępny
 • Zestaw składa się z 9-elementów.W skład zestawu wchodzi wiaderko o kształcie koniczynki,sitko również o takim kształcie, grabki, łopatka, konewkaoraz cztery formeki w kształcie zwierząt..

  10,90 zł
  Produkt dostępny